Wojownicy - Gildia Xhodonu.


#1 2012-11-16 13:55:06

Kretes

Członek Gildii

Zarejestrowany: 2012-10-12
Posty: 8
Punktów :   

Zjednoczenie ;p

Może zaczniemy proponować innym, słabszym gildiom światła (w których znajduje się po kilku członków) aby dołączyły pod nasz sztandar oferując między innymi to że mistrzowie tych gildii będą mogli nadal sprawować swoją funkcję i pójść np. na ugodę tworząc wspólną mitologię,nazwę itp. wiem to dość ryzykowne bo mogą się trafić osoby niekompetentne, i raczej niewykonalne bo wątpię by któraś gildia się na to zdecydowała, ale spójrzmy prawdzie w oczy jeżeli chcemy zagrozić pozycji takim gildiom jak LC i SL musimy podjąć jakieś działania. Większość magów wybiera stronę ciemności tylko dlatego że widzą "kto tu rządzi Domyślam się że główną przeszkodą w tym działaniu będzie ograniczenie liczby członków ale coś się wymyśli (selekcja naturalna xD)na razie czekam na opinię naszych mistrzów i członków ;p


Oczywiście przez "selekcję naturalną" nie miałem na myśli usuwanie z gildii słabszych graczy myślałem raczej o stworzeniu dla nich drugiej gildii np"Akademia Wojownicy" czy coś w tym stylu (mniejsza o nazwę). Gildia ta podlegałaby "Wojownikom" a na jej czele stałby jakiś zaufany człowiek. Gdyby ktoś okazał się zbyt mocny jak na akademię przechodziłby z akademii do wojowników ale to oczywiście tylko wtedy gdybyście zechcieli wyrazić zgodę na ten projekt ;p. Jeżeli za bardzo filozofuje to sry tak już mam XD

Ostatnio edytowany przez Kretes (2012-11-16 14:43:17)

Offline

 

#2 2012-11-16 19:35:13

darakon

http://www.download-shinden.info/templates/Bakemono/images/rangi/vip.png

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: Zjednoczenie ;p

drugiej gildii np"Akademia Wojownicy" czy coś w tym stylu (mniejsza o nazwę). Gildia ta podlegałaby "Wojownikom" a na jej czele stałby jakiś zaufany człowiek. Gdyby ktoś okazał się zbyt mocny jak na akademię przechodziłby z akademii do wojowników ale to oczywiście tylko wtedy gdybyście zechcieli wyrazić zgodę na ten projekt ;p. Jeżeli za bardzo filozofuje to sry tak już mam XD ale to niezda egzaminu nie zgodzę sie ciemość ząrządzi prędzej to może jakieś sojusze inny mi glidami

Offline

 

#3 2012-11-17 12:49:55

Odeon

Członek Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zjednoczenie ;p

pomysl w gruncie dobry lecz ciezko z wykonaniem - slabsi gracze potrzebuja pomocy od kogos na ich poziomie do pomocy przy artach itp - pytanie nie z tej beczki czemu bunkrow nie robimy - pozatym zajmowac sie zgraja 15 - 20 ludzi moze byc meczace
PS ja przyszedlem sie dobrze zabawic

Offline

 

#4 2012-11-18 07:58:42

 SysuniA

http://download-shinden.info/templates/Bakemono/images/rangi/admin.png

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 35
Punktów :   

Re: Zjednoczenie ;p

akademia odpada, mamy za mało ludzi.
Kretes ma racje. Ja tak robie możecie sprobowac
Po co Ci bunkier ?

Offline

 
Witaj na forum Gildii Wojownicy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dill.pun.pl www.pisi.pun.pl www.pokemon-adventure.pun.pl www.irpminecraft.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl